۱۳۹۱/۱۱/۱۹| تعداد بازدید: ۹۱۴
ایتخت نشینان هوای پاک را خیلی زود از دست دادند چرا که باز هم تهران از امروز در شرایط ناسالم قرار گرفت.

براساس اطلاعات رسیده از ایستگاه‌های سنجش آلودگی هوای شهر تهران بر میزان غلظت کلیه آلاینده‌ها نسبت به روز گذشته در همین ساعت افزوده شده است. به این ترتیب میانگین غلظت آلاینده ذرات معلق کمتر از دو و نیم میکرون فرا‌تر از حد مجاز بوده و شاخص کیفیت هواهم اکنون در آستانه شرایط نا‌سالم می‌باشد.

گزارش هوا‌شناسی حاکی از آسمانی کمی ابری در پاره‌ای نقاط غبارصبحگاهی در اواخر وقت افزایش ابر است. به این ترتیب انتظار می‌رود شاخص کیفیت هوا تا ساعات ظهر در شرایط نا‌سالم قرار گیرد.

از اثرات بهداشتی آلاینده ذرات معلق کمتر از دو و نیم میکرون در شرایط ناسالم می‌توان به افزایش تشدید بیماریهای قلبی و ریوی و مرگ و میر زودرس در افراد مبتلا به بیماری قلبی و افراد مسن، افزایش تعداد تنفس در عموم افراد است.

بنابراین توصیه می‌شود افراد مبتلا به بیماری‎های قلبی و ریوی، سالمندان و کودکان باید از فعالیت‌های طولانی مدت و سنگین در فضای باز اجتناب نموده و بقیه افراد باید فعالیت‌های طولانی و سنگین خود را در فضای باز کاهش دهند.

بنابر این گزارش، ایستگاههای اقدسیه، پیروزی، تهرانسر، دانشگاه تربیت مدرس، دروس، ستاد بحران، شاد آباد، شهرری، شهرداری منطقه ۴، پارک رازی، پارک شکوفه، پاسداران، سوهانک، شهرداری منطقه۱۵ و فرمانداری شهرری به لحاظ آلاینده ذرات معلق کمتر از دو و نیم میکرون در شرایط ناسالم قرار دارند.

فهرست دارو ها
No Image
والرین
موارد و مقدار مصرف: فرآورده های حاوی والرین در تنش های عصبی ،اضطر...
1395/04/26
No Image
پروستاتان
موارد و مقدار مصرف: قطره پروستاتان در موارد التهاب حاد و مزمن پرو...
1395/04/26
No Image
اولئاکرات
موارد و مقدار مصرف: اولیاکرات در درمان زیادی فشارخون بکار می رود....
1395/04/26
No Image
میرتوپلکس
موارد مصرف‌: میرتوپلکس‌ دارای‌ خاصیت‌ ضد ویروس‌ هرپس‌ سیمپلکس‌
1395/04/26
No Image
کارمیناتیوز
موارد و مقدار مصرف: این فرآورده ها جهت برطرف نمودن سوءهاضمه، نفخ ...
1395/04/26